Format Kitap
Barkod 9786052930052
Yayın Tarihi 2018-09-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 255
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Metin Aktaş

Yeryüzüne yağan pamuk bu gece ay ışığı altında oynaşıyor, geceye ruhani bir hava veriyordu; sanki gökyüzünde tek bir bulut parçasının olmadığı bu yaz gecesinde dolunayın altında mucizevi bir şekilde kar yağıyordu. Derin dinsel bir duygusallıkla yağan pamuk yağmuruna, ekin tarlalarına , kapkara bir gölge gibi görünen ağaçlara baktım , rüzgarın açık penceremden içeri taşıdığı büyülü kokuyu ruhumun derinliğine çekerek sarhoş oldum.

Ekin tarlalarının bittiği noktada üst üste yığılmış tepeler bu gece insana ölümü , doğanın olağanüstü büyüleyici , korkutucu , esrarengiz gücünü göstermek istiyordu sanki. Bu devasa sessizliğin, ıssızlığın derinliklerinde köye yayılan anlaşılmaz korkuyu somut bir varlıkmış gibi ruhumun ne derinliklerinde hissediyor , saçlarımın teline kadar bu duyguyla ürperiyordum.

Artık kendimi tedirgin hissetmiyordum; bütün yapraklarıyla kendisini bu gece esen rüzgarın, pamuk yağmurunun kollarına bırakmış ağaçlar gibi tutkuyla, coşkuyla penceremin önünde uzayıp giden hayata baktım.

devamını oku..
Kategori : Roman - Günümüz

Baskısı Yok

Bu ürünü yeni veya 2.el olarak sizin için
araştırıp bilgi vermemizi
İSTER MİSİNİZ ?
Bilgilerinizi doldurup kaydedin.   Captcha image