Format Kitap
Barkod 9786254068409
Yayın Tarihi 2021-02-19
Yayın Dili Türkçe - İngilizce
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 264
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 170 X 240

Emeği Geçenler :
Yazar   : James Skinner;Bob Stewart
Çevirmen   : Zülbiye Kaçay

Bir spor örgütünü başarılı kılan nedir? Spor alanında çalışan yöneticiler, stratejik davranış yönetimi yoluyla örgütsel etkinliği nasıl artırabilir? Bu kapsamlı ve erişilebilir ders kitabı, bu önemli soruları ele alır ve sporda organizasyonel analizin temelini oluşturan teorileri inceler. Hem öğrencilerin hem de uygulayıcıların bir spor işletmesinde ortaya çıkan farklı davranış türlerini anlamalarına yardımcı olarak tüm paydaşların yararına davranışları daha etkili bir şekilde yönetmenin yollarının nasıl geliştirilebileceğini gösterir.
Kitap, davranışları bireysel, kişiler arası, grup ve tüm örgüt düzeylerinde araştırarak aşağıdakiler gibi temel kavramlar etrafında inşa edilmiş analiz için kanıta dayalı bir çerçeve sunmaktadır:
- Değişim ve kültür,
- Liderlik,
- Motivasyon, ödüller ve teşvikler,
- Güç ve etki,
- Çatışma, anlaşmazlıklar ve şikâyetler,
- Eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık.
Her bölümde yer alan uluslararası vaka çalışmaları, öğrenme hedefleri, değerlendirme soruları ve daha fazla okumaya yönelik kılavuzlarla, başka hiçbir ders kitabı bu kadar ayrıntılı ve derinlikte kritik beceriler veya etik konular hakkında farkındalık geliştirmez. Sporda Örgütsel Davranış; spor, eğlence veya rekreasyon yönetiminde çalışan tüm öğrenciler ve uygulayıcılar için temel bir kaynaktır.

devamını oku..
Etiketler : Kariyer Kitapları
Kategori : Spor - Diğer
% 23
indirim
27.72
Liste Fiyatı : 36.00
Kazancınız : 8.28
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %23 indirim