Format Kitap
Barkod 9786254392122
Yayın Tarihi 2021-03-24
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 158
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Cansel Küçük
Yazar   : Burak Evrentuğ

Bu kitap teknoloji ile üretmek isteyen herkes için...
Bilgisayar mühendisleri olarak robotik, kodlama ve maker hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkesin öğrenmesi gerektiğini düşündüğümüz değerli bilgileri, bu işin meraklılarıyla paylaşmak en büyük keyfimiz. Yüzlerce kez eğitim vermemize sayısız ürün üretmemize rağmen öğrenmeye ve öğretmeye doyamadığımız Arduino... Bu kez de bilgilerimizi, videolarla desteklediğimiz kelimelerin gücü ile sizlerle paylaşmak istedik.

Bu kitap sayesinde teknoloji ile üretmenin keyfini çıkaracağınıza inanıyoruz. Sorun çözerken heyecan duyacaksınız. Acaba doğru yaptım mı? sorusuna cevap bulmak amacıyla kitabı okuyup ilgili videoları da QR koddan izleyerek hem öğrenecek hem çok eğleneceksiniz.
Bu kitabı yazarken bilgisayar mühendisliği şapkamız dışında Arduino eğitimi deneyimlerimizden öğrendiklerimizle bu eğitimi verecek kişilere bir kaynak oluşturmak istedik. Bu doğrultuda eğitimlerinizi tasarlayabilir, kitabımızı ders kitabı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Kitap içerisinde temel Arduino eğitimi için kullanılacak tüm malzemeleri, kitabın ilk sayfasında sizlerle paylaştık.
Unutmayın, her bilgisayar programlama dilinin ilk yazılan kod parçası Merhaba Dünya!dır. Biz de bu kitapla birlikte Arduino'yu anlamaya ve onunla üretmeye Merhaba! diyoruz.

devamını oku..
Etiketler : Kariyer Kitapları
Kategori : Programlama
% 23
indirim
24.64
Liste Fiyatı : 32.00
Kazancınız : 7.36
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %23 indirim