Format Kitap
Barkod 9786050695953
Yayın Tarihi 2020-06-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 684
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 130 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Alastair Reynolds
Çevirmen   : Yasin Öner
Çevirmen   : Mert G. Önses

Seni orada neyin beklediğini bilemezsin Dan.

Hayır, öğrenebilirim. Amarantin'e ne olduğuna bir cevap bulabilirim. İnsanlığın bu bilgiye sahip olması gerektiğini anlamıyor musun?
İnsanlığın uzay yolculuklarının ve keşiflerinin artık galaksi sınırlarını aştığı 2500'li yıllarda geçen Keşif Uzayı; büyük keşiflerin, uzaylıların, makinelerin, savaşların, entrikaların, uzay gemilerinin ve farklı gök cisimlerinin etrafında son sürat döndürürken hikâyesini; zenoarkeoloji, transhümanizm, yapay zeka, astronomi, kuantum teorisi, zihin felsefesi ve daha pek alanı açımlayıp onlara gönderme yapmayı da ihmal etmiyor.

Evrende bizler kadar ya da bizden daha zeki varlıklar varsa; henüz neden birbirimizle iletişime geçemedik? sorusuna bir yanıt şeklinde gelişen hikâye; zenoarkeolog Sylveste, Sonsuzluk Özlemi gemisinden Volvoya ve Kanyon Şehri'nden profesyonel bir katil olan Ana Khouri'nin yollarını büyük bir gizemin keşfine doğru kesiştiriyor.

Keşif Uzayı, Gallerli bir astronomi profesörü ve aynı zamanda bilim kurgu yazarı Alastair Reynolds'un yine aynı isimli bilim kurgu serisinin ilk kitabı.

devamını oku..
Kategori : Roman - Bilimkurgu
% 30
indirim
40.60
Liste Fiyatı : 58.00
Kazancınız : 17.40
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim