Format Kitap
Barkod 9786257190800
Yayın Tarihi 2021-09-14
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 226
Kapak Karton
Kağıt Kitap kağıdı
Boyut 135 X 195

Emeği Geçenler :
Yazar   : Yavuz Sezer Oğuzhan

Yazarlar:Yavuz Sezer Oğuzhan, Mehmet İlhan Şahin, İhsan Kutlu, Sibel Gültekin, Esra Özger Bozlağan, Salih Murat Gürbüz, Ahmet Kırmacı, Anıl Akman, Kemal Aybatan, Fatmanur Alsancak, Gül Ayyıldız, Semra Aydın, Alptekin Yavaş, Gökhan Genç, Kübra Erişen, Ahmet Camuzcioğlu, Kadriye Türk, Rukiye Tüzel, Rabia Emekli, Emre Yurdakul

2016`nın Şubat`ında başlayan yayım hayatımızda beşinci yılımızı geride bırakmanın heyecanını ve gururunu yaşamaktayız. Beşinci yıla özel çıkardığımız bu kitap, Penceredergi`nin değerli yazarlarının sair zamanlarda yayımladıkları yazılardan oluşmaktadır.

Tek derdi; kültür, sanat, edebiyat ve felsefe olan Penceredergi, yıllar geçtikçe geniş kitleler tarafından tanınmakta ve bu sayede kalitesini artırmaktadır. Yazarların farklı pencerelerden bakabildiği ve bunları kaleme alabildiği huzurlu bir platform olan dergimizin yıllar içerisinde çok daha iyi yerlere geleceğinden kuşkumuz yoktur.

Dergi yazılarının birleştirilip bir kitap çıkarma hayalimizin gerçekleştiği Açık Pencere sayesinde duyduğumuz heyecan ve mutluluk, gelecek yıllarda çıkarmayı düşündüğümüz eserler için de taze kalmamızı sağlayacaktır.

İlginiz, desteğiniz ve sevginizle daha da uzak ve derin yerlerde olacağımızı biliyor, en derin muhabbetlerimizi sunuyoruz.

devamını oku..
Kategori : Deneme
% 33
indirim
22.11
Liste Fiyatı : 33.00
Kazancınız : 10.89
Miktar :  
Adet

Temin Süresi : 3 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %33 indirim